مسابقه پوستر GRANDE FESTIVAL ۲۰۲۰

نتایج نهایی مسابقه پوستر

داوران بین المللی : 
محمد (سینا) افشار - ایران
جارد الرود - آمریکا
پپو آلمونته - مکزیک
اولگا سورینا - اوکراین / آمریکا
پائولو روگرو - ایتالیا

GRANDE FESTIVAL 2020

موضوع این رقابت پوستر شفافیت در طراحی گرافیک، شفافیت در ارتباطات، شفافیت در نهادها، شفافیت در جامعه، شفافیت در روابط عمومی

پنج هیئت منصفه بین المللی به  ۶۹ پوستر رای دادند که این انتخاب به سایر پوسترهای زیبای درخواست شده از هنرمندان بین المللی با دعوت نامه اضافه می شود.

طراحان دعوت شده انتخاب شده است : آنا بلک - اوکراین،  کانوی لای - چین،  چیا هسیاگ لی - تایوان،  کریستوفر اسکات - اکوادور،  دراگیکا پتروویچ - کرواسی،  جوزپه لیوزو - ایتالیا،  او هوانگ - چین،  حسین محمدی وحیدی - ایران،  کیت کیتز - آمریکا،  لوئیز ویگا - پرتغال،  ماریو فوئنتس - اکوادور،  محمد زکریا سلطان - مصر،  Naufan Noordyanto - اندونزی، Patrycja Longawa لهستان،  شا فنگ - ایتالیا،  تینا دینگ - ایتالیا،  ویکتور کووالنکو - روسیه،  وی خو - چین

در این مسابقه پوستر طراحان پوستر ایران نیز درخشیدند. در این میان آقایان رامین رافعی ،  حسین عبدی ، فرشاد عیسی پور و خانم ها عاطفه بیاجیان و سمانه صابری توانستند در بین نفرات برتر بین ۶۹ پوستر و در جایگاه نهایی این رقابت قرار بگیرند. 

به گزارش دبیرخانه این جشنواره : 
به دلیل محدودیت های covid ، ما موظف هستیم تاریخ نهایی نمایشگاه را به تعویق بیندازیم. وظیفه ما این است که اولین نمایشگاه مجازی را ترتیب دهیم و در اسرع وقت شما را در مورد تاریخ جدید نمایشگاه در ایتالیا آگاه کنیم.

پوسترهای انتخاب شده در یک فهرست هنری جمع آوری می شوند. همه شرکت کنندگان ، انتخاب شده و انتخاب نشده ، کاتالوگ و یک گواهینامه افتخاری دریافت می کنند.