فراخوان جشنواره طراحی پوستر با موضوع مدیریت مصرف برق و آب

فراخوان طراحی پوستر با موضوع مدیریت مصرف برق و آب

نخستین جشنواره “طراحی پوستر ‌مدیریت مصرف برق و آب” با هدف فرهنگ‌سازی در زمینه مصرف این دو عنصر حیاتی برای ارسال آثار علاقه‌مندان فراخوان داد. این جشنواره که برای نخستین بار توسط روابط عمومی وزارت نیرو و با مشارکت روابط عمومی‌های شرکت‌های‌ توزیع نیروی برق شهرستان اصفهان و آب و فاضلاب استان اصفهان با شعار مدیریت مصرف برق و آب برگزار می‌شود، برای حضور و انتخاب برترین آثار ارسال شده شرکت‌کنندگان به‌ویژه هنرمندان طراح و گرافیست کشور برگزار خواهد شد. در فراخوان جشنواره “طراحی پوستر ‌مدیریت مصرف برق و آب” محورها در دو بخش آب و برق برای ارسال آثار علاقه‌مندان طراحی شده است. در فراخوان بخش آب این جشنواره، “مدیریت مصرف آب و شرایط اقلیمی”، “مدیریت مصرف آب و نسل‌های آینده” و “مدیریت مصرف آب و اصلاح سبک زندگی” و در بخش برق نیز “مدیریت مصرف برق در ساعت اوج”، “انرژی‌های تجدیدپذیر” و “فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف انرژی و نسل آینده” مورد توجه قرار گرفته است.


فراخوان کشوری "جشنواره طراحی پوستر"
با موضوع مدیریت مصرف برق و آب

محورهای جشنواره : 

حوزه برق : 
مدیریت مصرف برق در ساعات اوج
انرژی های تجدید پذیر
فرهنگ سازی مدیریت مصرف انرژی و نسل آینده

حوزه آب:
مدیریت مصرف آب و شرایط اقلیمی
مدیریت مصرف آب و نسل های آینده
مدیریت مصرف آب و اصلاح سبک زندگی

جوایز

نفر اول: تندیس جشنواره + ۷۰ میلیون ریال

نفر دوم: تندیس جشنواره + ۵۰ میلیون ریال

نفر سوم: تندیس جشنواره + ۳۰ میلیون ریال


زمان بندی

علاقه‌مندان به‌حضور در این جشنواره می‌توانند از ۱۰ آذر تا ۱۵ دی‌ماه سال‌جاری از طریق تارنمای جشنواره به نشانی eepdc.ir ثبت‌نام و آثار خود را ارسال کنند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ با شماره ۰۹۰۲۹۱۴۶۷۷۲ ،ایمیل به آدرس poster@eepdc.ir و فضای مجازی به ادرسeepdc_ir مرتبط گردید