فراخوان طراحی پوستر لوکارنو ۲۰۲۱

فراخوان طراحی پوستر لوکامو 2021 | پوستر ایران

جشنواره فیلم لوکارنو به لطف سابقه طولانی خود ، جایگاه اصلی خود را در میان معتبرترین جشنواره های بین المللی فیلم تسخیر و تثبیت کرده است. لوکارنو ، شهری در قلب سوئیس ایتالیا ، بین دریاچه و کوه ها ، هر ماه آگوست برای یازده روز به پایتخت جهانی سینمای معتبر تبدیل می شود: یک نقطه ملاقات برای هزاران طرفدار که به دلیل علاقه مشترک به جنبه های مختلف سینما حرکت می کنند . این یک زبان هنری است که جشنواره آن را جشن می گیرد ، حمایت می کند و به روح مخاطب خود ، روح واقعی این رویداد ، ارائه می دهد ، برای هر نسخه یک برنامه غنی ، التقاطی و شگفت آور را ترتیب می دهد ، تا در تاریکی جادویی سینماها لذت ببرید ، یا در جذاب صحنه Piazza Grande ، که می تواند تا ۸۰۰۰ بیننده را در خود جای دهد. اما جشنواره فیلم لوکارنو به لطف طیف گسترده ای از ابتکارات که در زمینه لوکارنو پرو و ​​لوکارنو یانگ و همچنین همه مهمانان معتبری که فیلم هایشان را همراهی می کنند ، یک رویداد مهم برای حرفه ای ها و استعدادهای در حال ظهور در بخش فیلم سازی است. یا از آنها برای دریافت سهم خود در هنر فیلم دعوت شده است.


زمان بندی

تاریخ ارسال آثار : ۲۷ اکتبر - ۱ دسامبر (۱۱ آذر ۹۹) 
شرکت در این رقابت برای همه آزاد است.
سوالات ارسال: postercontest@locarnofestiv.ch

جوایز

پروژه انتخاب شده جایزه نقدی ۵۰۰۰ فرانک سوئیس (۵۰۰۰ دلار آمریکا) دریافت می کند ، که همچنین جبران خسارت استفاده از پوستر جشنواره فیلم لوکارنو خواهد بود. پنج پروژه دیگر که براساس معیارهای انتخاب شایسته تشخیص داده خواهند شد ، جوایز کلی جشنواره را دریافت می کنند. تمام پروژه ها در هفتاد و چهارمین دوره جشنواره (۴ تا ۱۴ اوت ۲۰۲۱) در لوکارنو به نمایش گذاشته می شوند.


ارسال پوستر

بیوگرافی شخصی (حداکثر ۱۰۰۰ شخصیت)
شرح مفهوم پوستر (حداکثر ۱۰۰۰ نویسه)
پوستر با فرمت A۲ عمودی (۴۲۰ ۵۹ ۵۹۴ میلی متر) ، به صورت PDF (۳۰۰ dpi با CMYK)
اعلامیه کتبی اعطای حق استفاده از پوستر ، طبق بخش "الزامات"
اختیاری: سایر فرمت های تصویر (به عنوان مثال مربع ، افقی)
اختیاری: نمونه هایی از برنامه ها (به عنوان مثال تجارت یا رسانه های اجتماعی)

قوانین و شرایط

* پوستر باید هویت پلنگ جشنواره فیلم لوکارنو و ماهیت این رویداد را به عنوان نقطه ملاقات برای تصاویر و تصاویر مختلف تداعی کند.
*پوستر باید اصلی باشد. سازنده آن حق مالکیت آن را دارد و آنها را به جشنواره فیلم لوکارنو به طور انحصاری ، بدون هیچ محدودیت ارضی ، زمانی یا رسانه ای اعطا می کند (از جمله استفاده دیجیتال اما محدود نمی شود). جشنواره فیلم لوکارنو همچنین حق مجوز تصویر را به اشخاص ثالث محفوظ می داند.
*جشنواره فیلم لوکارنو مجاز است محتوای پوستر را در صورت نیاز به استفاده از جشنواره تغییر دهد.
*این پوستر شامل آرم های نسخه و شرکای اصلی آن ، در موقعیت های از پیش تعیین شده خواهد بود.
*سند مناطق ذخیره شده برای آرم های همایش و جشنواره را بارگیری کنید.
*این انتخاب براساس پیوستن تصویر به هویت جشنواره فیلم لوکارنو و همچنین اصالت و کاربردی بودن آن انجام خواهد شد. هیئت منصفه منصوب شده ، که در اول دسامبر اعلام خواهد شد ، از ایده هایی که می توانند در قالب های مختلف و در سیستم عامل های دیجیتال (وب سایت ، رسانه های اجتماعی ، برنامه ها) و همچنین قالب های سنتی (بازرگانی ، جلد نشریات رسمی ، جزوه ها) ساخته شوند ، حمایت خواهد کرد.
*جشنواره فیلم لوکارنو این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت عدم مطابقت با معیارهای مورد دوم ، از پروژه برنده برای کمپین سالانه پوستر استفاده کند. علاوه بر این ، جشنواره می تواند تغییراتی را در مورد پوستر انتخاب شده درخواست کند.