فراخوان نمایشگاه پوستر جهانی مطالعه و زندگی بهتر -۲۰۲۰

به منظور گسترش تأثیر "خواندن برای همه" و جذب کل جامعه برای شرکت در "خواندن" ، شرکت گروه انتشارات Reader ، شرکت آموزشی ویبولیتین و اتحاد طراحان جدید جوانان به طور مشترک نمایشگاه پوستر " خواندن و زندگی بهتر "را راه اندازی کردند. در آستانه بیست و پنجمین روز جهانی کتاب. رویداد "روز جهانی کتاب" نمایشگاه بین المللی طراحی پوستر رفاه عمومی "۲۰۲۰" با هدف الهام بخشیدن به خواندن از طریق طراحی پوستر شکل گرفته است ، دعوت از مردم در همه زمینه ها و سنین جامعه برای شرکت در آن و به اشتراک گذاشتن فضای خواندن با دوستداران خواندن و هنرمندان ، با هدف تحریک به مطالعه، احساس خواندن را برگزار می شود.


فراخوان نمایشگاه پوستر جهانی  مطالعه و زندگی بهتر -2020

الزامات شرکت در نمایشگاه

موضوع این نمایشگاه پوستر رفاه عمومی "خواندن و زندگی بهتر" است. در همین زمان ، "خواندن را برای غنی سازی روح" ، "خواندن ، دنیایی را برای ما باز می کند" ، "تاریخ رشد معنوی یک فرد تاریخ خواندن اوست" ، "موضوع رشد بیشتر هیجان انگیز" را انتخاب کنید. امیدواریم که به شکل یک نمایشگاه پوستر موضوعی ، کل جامعه بتواند در خواندن مشارکت کنند ، علاقه به خواندن را تحریک کنند ، آنها را به سمت خواندن ، عادت به خواندن سوق دهد و عاشق خواندن شود. در ماه آوریل ، ما منتظر ازبین رفتن زودهنگام این بیماری همه گیر هستیم و منتظر شکوفایی بهار هستیم. امیدوارم که مردم بتوانند ماسک خود را برداشته و در آفتاب بخندند ، کتاب نگه دارند ، به اقیانوس کتاب سفر کنند و در چهار فصل زندگی سفر کنند.

شرکت در این نمایشگاه برای عموم آزاد است.


مشخصات آثار پوستر

اندازه: ۱۰۰۰*۷۰۰ میلی متر (نسخه عمودی) ، حالت RGB ، ۷۲dpi ، فرمت JPG ، حجم فایل کمتر از ۲mb.

شرایط تحویل: فرم ثبت نام کار + کار در یک بسته فشرده شده قرار گیرد و نام گذاری آثار پوستر به شکل name_country_work

توجه: کلیه پرونده های کار ، پرونده های ثبت نام و پرونده های فایل فشرده شده از روش نامگذاری فایل استاندارد استفاده کند ، در غیر این صورت پرونده ها از بین می روند و شما مسئول آن هستید.

ایمیل ارسال آثار پوستر : nyd_dushuworld@۱۲۶.com

لینک دانلود فرم ثبت نام : https://www.sendspace.com/filegroup/Y۵ceLqbRhM۴e۱DhMBO۱izg